Великденски работилници

29 апр 2024

Инициативата " Великденски работилници" се осъществи за поредна година в детската градина. Деца, родители и учители заедно твориха красота и успяха да " отворят" по най- добрия начин усещането за празничност, вяра и надежда.
В очакване на Великден те разказаха за празника, обичаите и традициите свързани с него и сътвориха вълшебства със своите ръце.
Част от децата избраха да оцветят керамични фигури, други да изработят сувенири, да участват в подготовката за празничните дни, да дегустират тематични сладкиши...

Децата бяха истински щастливи да направят "генерална репетиция" и да боядисат яйца със своите приятели, учители и близки.
Всички се заредиха с настроение за празника и показаха, че познават обредността свързана с него

Със сигурност всеки един участник си тръгна с празнично настроение и хубави спомени... АЛБУМ