Спектакъл „Кратка квак история“

4 мар 2021

Днес наши гости бяхаТаня Евтимова и Атанас Евтимов от популярния и извън страната театър „Дани и Деси“. Гостуването им бе част от изпълнението на проект  „В памет на Кина Къдрева“, средствата за който са осигурени от програма „Творчески инициативи“ към Националния фонд „Култура“.

Проектът е поклон пред една от най-мъдрите и големи български детски писатели – Кина Къдрева, която е една от седемте автори в света носител на Андерсенов диплом за детска литература.

Щастливи сме, че времето беше с нас и ни даде възможност на откритата сцена в двора на детската градина да се осъществят двете представления при спазване на всички противоепидемични мерки.
За деца и учители беше истински празник да се докоснем до творчеството на великата писателка и майсторската игра на Таня Евтимова.

Благодарим от сърце на театър "Дани и Деси" за невероятния подарък! Очакваме ги отново при нас!

Албум