Коледна среща в любимата детска градина

21 дек 2021

Студеното декемврийско време не попречи на бившите възпитаници на ДГ №15 "Слънце", които сега са ученици в IV A и IV Б клас на ОУ "Шандор Петьофи" да посетят любимата си детска градина и да донесат изненади на бъдещите първокласници. Със своите сръчни ръце, под вещото ръководство на настоящите си класни ръководители, те бяха изработили коледни късмети за мълчоганите. Споделиха, че с удоволствие идват в детската градина и техните учители им липсват.

Директора на ДГ №15 "Слънце" ги поздрави, пожела им много здраве и успехи през новата 2022 година и обеща при първа възможност, ако отподне повишената епидемична обстановка, да организира празник за малки и големи.
Учениците също получиха подаръци: сувенири за класните им стаи изработени от деца и учители, енциклопедии за библиотеката в училище, календар с логото на детската градина и пълен кашон с лакомства.