ПОРЕДЕН УСПЕХ НА ДЕЦАТА ОТ ДГ №15 "ХАСКОВО"

12 яну 2022

Щастливи сме да споделим, че даровитите деца от Детска градина 15 "Слънце" за пореден път получиха отличия от международен конкурс!

Този път медалите са от участие в Международния Софийски фестивал на изкуствата " Кръстопът на музите". Той се провежда за 17- та година и има за цел откриване и развиване таланта на деца и възрастни в направление - музика, танци, градски фолклор.

Даяна Асенова участва в две категории, а Симона Захариева в една. За всяко свое участие те получиха сребърен медал и грамота. Безспорен принос за успеха на даровитите изпълнителки има учителят по музика в детската градина Фанка Койнарова- Вълчанова.

Директорът на ДГ 15 " Сльнце" г-жа Анна Йорданова днес лично връчи на момичетата медалите, грамотите и подаръци от детската градина с пожелание за здраве и още много успехи.

публикация

публикация 2