Фестивал "Коледарче" - 2022 г.

9 ное 2022

КОЛЕДАРЧЕПОКАНА

Скъпи деца

уважаеми колеги и приятели,

за четвърти път ДГ №15 "Слънце" с подкрепата на община Хасково, организира фестивал „Коледарче“, в който Ви каним да вземете участие.

Фестивала ще се проведе на 14.12.2022 година във физкултурния салон на ДГ №15 „Слънце“ от 10.00 часа.

Всяка детска градина ще има възможност да представи своите коледари, те да изпеят коледна песен и да направят наричания за здраве, късмет и благоденствие, които ще бъдат заснети.

Ако нямате физическа възможност да дойдете при нас, или има извънредна епидемична обстановка и са въведени мерки за безопасност, можем да бъдем заедно, завладени от коледен дух в електронна среда.

Запишете Вашите изпълнения с продължителност до 5 минути и ни ги изпратете до 20.12.2022 година.

Ние ще съберем в едно участията на място и  всички изпратени представения, и ще ги публикуваме във Фейсбук на специална страница.

Инициативата няма конкурсен характер.

Целта е да се покаже, че в детските градини децата се възпитават в духа на българските традиции, за да познават своя корен, което е гаранция те да растат като успешни граждани на обединена Европа.

Участниците ще получат грамота.

Заявки за участие до 07.12.2022 година.
Заснетите изпълнения изпращайте до 20.12.2022 година на e-mail
: odz15_haskovo@abv.bg

за допълнителни въпроси:GSM 0886363506 Даниел Ленков, учител по музика.