Детска градина №15 „Слънце“

Фестивал "Коледарче" предизвика голям интерес

2 яну 2019

Фестивал "Коледарче" предизвика голям интерес и в него взеха участие представители от седем детски градини. Децата пяха коледарски песни, наричаха за здраве и благоденствие, показаха че познават българските традиции и обичаи. Присъстващите в залата бяха  очаровани от изпълвевията на децата и завладяни от магията на коледното настроение.
Децата, участници в събитието, получиха коледарски гевречета приготвени и подарени от учениците в ПГТ "Александър Паскалев" и торбички с лакомства осигурени от РН "Слънце".

Гости на празвика бяха: кметът на община Хасково Добри Беливанов,  Яница Динкова - секретар на община Хасково, Светла Табакова - началник отдел ОКМС в община Хасково, Силвия Касабова - старши експерт по предучилищно образование в РУО, директори на детски градини и родители.

Организатори и участници си пожелахме през следващата година да се съберем отново на фестивал "Коледарче".