Финал на състезание "Най-малките слънца на Хасково"

12 апр 2019

Уважаеми госпожи и господа, скъпи деца,

много сме щастливи, че нашият отбор зае първо място в състезанието "Най-малките слънца на Хасково", който се проведе на 11.04.2019 година в зала "Дружба", организиран от СК "Слънце" със съдействието на община Хасково!
Децата от ДГ №15 "Слънце" показаха много добра подготовка и отлична отборна игра.
Освен купата за отбора в нашата детска градина дойдоха и медали от индивидуалното състезание: Яница Недялкова зае второ място и се окичи със сребърен медал, а Симона Ангелова финишира трета и получи бронзов медал.
Децата от отбора и техните учители бяха поздравени от директора на ДГ №15 "Слънце". Двете подготвителни групи получиха награди - топки за достойното представяне на отбора и подкрепата от другарчетата им.