"Атмосфера бъдеще"

28 ное 2019

Резултат с изображение за моята професия    Уважаеми, госпожи и господа, скъпи колеги и приятели на ДГ №15 "Слънце",

имаме удоволствието да Ви поканим  на инициатива, която ще се проведе на 29.11.2019 г от 15.45 часа в Детска градина №15 "Слънце".

Събитието се провежда в рамките на  Младежкият кариерен форум "АТМОСФЕРА БЪДЕЩЕ".

Форумът принципно е свързан с  понятия като отговорна наука, професии на бъдещето и с Просоциално поведение, което явно е извънредно актуална тема в момента.

Събитието е с участието и подкрепата на Община Първомай, Община Хасково,  Пловдивски Университет, СУ  „проф.А.Златаров“ , КАЙТ експерт, Неда Травел, Полигон Старт Про,Москва  -  Знаци , Българска стопанска камара.

Целта е да покажем, че ранното запознаване на децата в предучилищна възраст с професиите и провокиране на интереса към различни аспекти на науката е основа за успешно, бъдещо професионално развитие.

Програма:

16.00-Откриване на събитието

16.30-Представяне на добри практики от ДГ №15 "Слънце".

16.45 -Кратък Уършоп „Професия на бъдещето, основана на знанието“. – представяне на програмите на СТАРТ ПРО /гостите от Москва/

Ще се радваме да споделим опит и идеи!

Очакваме Ви!