Възможност за онлайн занимания

19 мар 2020

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА,

ДГ №15 "Слънце"  за реализиране на програмната си система използва познавателните книжки на ИК "Изкуства"

СКЪПИ РОДИТЕЛИ И ДЕЦА,

В продължение на инициативата  за свободен достъп до образователни ресурси, Издателство „Изкуства“ предоставя възможност за работа в домашни условия на всички деца и родители с Одобрени от Министерството на образованието и науката  ЕЛЕКТРОННИ ИЗДАНИЯ НА ПОЗНАВАТЕЛНИ КНИЖКИ ЗА 1., 2., 3., и 4. група.

Достъпът до ОБРАЗОВАТЕЛНИЯ СОФТУЕР за 1., 2., 3., и 4. група на Издателство „Изкуства“ е напълно СВОБОДЕН и БЕЗПЛАТЕН

Линкове към образователните ресурси може да намерите в прикачените файлове.
Във фейсбук групите на съответната възрастова група ще получите подкрепа за работа със образователния софтуер от учителите на групата и информация за взетите теми до излизане във ваканция.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА СЕ УСМИХВАТЕ!

Прикачени файлове