Инициатива по проект "Учение и забавление" по НП "Заедно в грижата за ученика", модул 2" Осигуряване на условия за екипна работа на учителите от началния етап с детски учители и учители от прогимназиалния етап"

21 апр 2021

Днес  децата от IV В група имаха удоволствието да посрещнат първокласници от ОУ "Шандор Петьофи", както и ръководния екип на училището: директор госпожа Петрова и заместник директор госпожа Стефанова. Батковците и каките разказаха за своето училище, отговорностите на първокласника и прочетоха приказка. Учениците, които са  възпиници на детската градина, заедно със своята учителка госпожа Жекова, бяха подготвили  интересни интерактивни задачи свързани с приказката. Всички заедно се забавляваха и изпълниха поставените задачи, като големите помагаха на малките. Учениците от I А клас подариха на децата от четвърта възрастова група  великденски сувенири изработени от тях, а директора на ДГ №15 "Слънце" госпожа Анна Йорданова подари на първокласниците книга с български народни приказки за библиотеката им в класната стая с пожелание да бъдат все така успешни.