"Спортуваме заедно" - дейност по изпълнение на проект по НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА „УСПЯВАМЕ ЗАЕДНО“ Модул 1 „Хубаво е в детската градина”

27 май 2021

Днес 27.05.2021 г.  се проведе най- емоционалната дейност в изпълнение по проект по НП " Успяваме заедно",  Модул 1 „Хубаво е в детската градина”: състезание с щафетни и подвижни игри "Спортуваме заедно"
Участие в състезанието взеха деца, учители и родители от  първа А и Б възрастови групи. Победители бяха всички участници, а наградите- настолни игри, топки...
Всичко необходимо за повече усмивки на децата. Родителите също получиха награда - грамота за активно участие в дейностити по проекта.
Благодарим Ви, родители, че ни се доверихте, за приятелството, за екипността.
Целта на проекта по НП " Успяваме заедно" са дейности, подпомагащи бързата и естествена адаптация на децата в пьрва група.

ЗАЕДНО УСПЯХМЕ - деца, родители и учители!

Албум