Фестивал "Коледарче"

ПОКАНА

Скъпи деца,

уважаеми колеги и приятели,

за трети път ДГ №15 "Слънце" с подкрепата на община Хасково, организира фестивал „Коледарче“, в който Ви каним да вземете участие.
Поради извънредната епидемична обстановка и въведените мерки за безопасност не можем да се съберем заедно във физическо време, но можем да бъдем заедно завладени от коледен дух.

Всяка детска градина ще има възможност да представи своите коледари, те да изпеят коледна песен и да направят наричания за здраве, късмет и благоденствие.

Запишете Вашите изпълнения с продължителност до 5 минути и ни ги изпратете до 20.12.2021 година.

Ние ще съберем в едно всички изпратени представения и ще ги публикуваме в Фейсбук на специална страница.

Инициативата няма конкурсен характер.

Целта е да се покаже, че в детските градини децата се възпитават в духа на българските традиции, за да познават своя корен, което е гаранция те да растат като успешни граждани на обединена Европа.

Участниците ще получат грамота.
Заснетите изпълнения изпращайте на

e-mail : odz15_haskovo@abv.bg

за допълнителни въпроси:GSM 0878962776 – учител по музика Фани Вълчанова.