Участие в XXIII Национален радио конкурс

12 апр 2022

В XXIII Национален радио конкурс за млади изпълнители на български народни песни „Славейче“, организиран от Радио Стара Загора, който се проведе На 10.04.2022 г. взе участие представител на ДГ №15 „Слънце“ - Симона Захариева. Йордан Захариев, който е бивш наш възпитаник, бе подкрепен от детската градина и музикалния педагог Фанка Вълчанова и също се придстави на конкурса.
В конкурсната програма се представиха ученици от всички музикални училища в страната и много музикални школи.
Младите ни таланти получиха грамоти за участие и подарък диск с изпълнения на участниците от конкурса през 2021 година.
Голяма бе емоцията на децата от срещата им с Петя Панева, която бе член на журито и е позната на широката публика като победител в „Гласът на България“ – 2021.АЛБУМ