Урок по родолюбие - народни будители

3 ное 2022

Днес 27.10.2022 година учениците от шестите класове в ОУ "Шандор Петьофи", в навечерието на Деня на народните будители, изнесоха урок по родолюбие пред децата от ДГ №15 "Слънце".

Бившите възпитаници на детската градина с радост представвиха пред малчуганите театрални етюди, песни, танци посветени на българските будители.

Талантливите шестокласници бяха приготвили подаръци за бъдещите първокласници - ръчно изработени сувенири, химикали и много усмивки.

Госпожа Анна Йордонова, директора на ДГ №15 "Слънце",  поздрави и благодари на учениците и техните учители за прекрасната инициатива.

Гостите получиха картички с поздравления за празника, химикали с логото на детската градина с пожелание да пишат редовно домашните си, енциклопедия за библиотеката в училище и лакомства, както и много положителни емоции при срещите със своите първи учители.

Благодарим Ви, скъпи приятели! Успешни дни, бъдете здрави, очакваме Ви отново!

Албум