Професия "готвач"

17 окт 2023

Уважаеми родители, в детската градина се стремим да формираме хигиенни и здравословни навици на живот, както и да осъществяваме ранна професионална ориентация на децата. Във връзка с това и по повод професионалният празник на готвача - 20.10., каним деца и родители от трета и четвърта възрастови групи на среща с ученици и учители от ПГТ "Александър Паскалев", които ще представят приготвяне на здравословни рецепти и ще ни   запознаят с особеностите на професията "готвач".

Има професии, които с времето са изгубили своята значимост, но професията "готвач" е все така необходима, а готвач, който приготвя здравословна храна е истинско богатство.

Очакваме Ви на 19.10.2023 година в 17.00 часа във физкултурния салон на детската градина!