" Четете и знайте, за да не бивате подигравани и укорявани от други племена и народи", П. Хилендарски.

1 ное 2023

В седмицата преди 1-ви ноември - Ден на народните будители, в нашата детската градина започнаха инициативите посветени на празника.
На 24.10.2023 година ни гостуваха учениците от четвърти клас- скъпи наши приятели от ОУ " Шандор Петъофи"- Хасково. Те разказаха на децата как е възникнал празника,  поздравиха ги със стихове и песни.

Благодарим ви, скъпи гости!

Освен тържественото представяне на учениците, те изненадаха по- малките си приятели с ръчно изработени картички. От своя страна бяха поздравени с песни и танц, който представиха децата от четвърта А възрастова група.
С благодарност гостите получиха тематични енциклопедии и кутия с вкусни плодове.
АЛБУМ