Ден на християнското семейство 2023 Г.

24 ное 2023

ДОБРИ ГОСТИ

В  деня на християнското семейство, нашите приятели, четвъртокласниците и учителите от ОУ " Шандор Петьофи" ни гостуваха. Със стихотворения посветени на вярата в доброто, с ръчно изработени картички със символа на семейството, с много радост към първите си учители в детската градина те участваха в празничното настроение.

Освен всички изненади, учениците подариха картички с послания за безопасно движение на улицата, защото днес отбелязваме и Световния Ден на възпоменание на жертвите от пътнотранспортните произшествия.

Малките домакини от втора Б група бяха подготвили песен и танц, след което получиха много овации. Децата от ПГ подариха специални картички на педагозите от ОУ " Шандор Петьофи".

Всички ЗАЕДНО танцуваха и пяха на празничната сцена. Време за хубави спомени, за снимки и много усмивки.

Честит празник!АЛБУМ