БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР В ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ХАСКОВО 2023

19 дек 2023

💫БЛАГОДАТ ПРЕЗ ДОБРИНАТА💫

За поредна година обността на детската градина се включиха в Благотворителния базар, организиран от Областна администрация- Хасково.
Целта е всеки човек, чрез жест, да помогне да се изгради и отвори вратата на православния храм " Свети Иван Рилски" в квартал " Орфей".
В динамичното време, в което живеем вярата и добрината между хората е приоритет за мир и светло бъдеще.

Коледа е❤️.

Специални послания за съпричастност отправиха областният управител- г- жа Гинка Райчева, началникът на РУО г- жа Веселина Павлитова, отец Никола.
Благодарствено писмо от обласния управител на Хасково получи ДГ 15 " Слънце" за своето участие.
Благодарим на всички участници, които направиха толкова много красота под формата на коледни сувенири! Може да ги разгледате и да си закупите във фоайето на сградата на областна администрация до края на седмицата! АЛБУМ